Květinový horoskop:O)

21. března 2008 v 12:48 | Kikuša
Horoskop:O)

LEDEN-sněženka

Jáká jsi:Kdyby všichni okolo tebe měli problémy někoho sbalit,tak ty to rozhodně nejsi.Ve společnosti jsi veselá a svým humorem dostaneš na kolena i toho největšího bručouna.
Co radí tvoje květina:Snaž se být vždycky spontánní,ale občas si dej pozor na pusu.Tvoje fórky totiž nemusí sednout každému.To neznamená,že by ses měla přetvařovat,jen si hlídej ,jestli tvůj vtípek přichází ve správnou chvíli.Kluk,který bude mít podobný styl humoru,je pro tebe ten pravý.
TIP:Velikým obloukem obejdi všechny žárlivce!Musela bys pak poslouchat přednášky o věrnosti,a to rozhodně není nic pro tebe....

ÚNOR-šafrán

Jaká jsi:V lásce umíč být nesmírně něžná a citlivá,a je proto snadné tě ranit.Na druhou stranu si ale s každým klukem dokážeš poradit líp než ostatní tvé kamarádky.Jsi neobyčejně vnímavá,a díky tomu máš na čich na týpky,kterým je dobré se vyhnout.
Co radí tvoje květina:Snaž se řídit svým citem,a lehce tak poznáš,co je pro tebe nejlepší.Nesnášíš povrchnost a žiješ si spokojeně ve svém světě.To je dobře,tůstaň taková.Lidí,jako jsi ty,je opravdu jako šafránu.
TIP:Pokud se v někomu zklameš,věř tomu,že nenastal konec světa.Dívej se dopřeedu a netrap se minulostí.

BŘEZEN-fialka

Jaká jsi:Sníš o bláznivě romantické lásce,jenže se bojíš riskovat svou kůži.Tvoje škoda,protože vznášet se na křídlech vášnivých citů je tak opojné...Zkus být trochu odvážnější a nevidět ve všem samá úskalí ještě dřív,než přijdou.
Co radí tvoje květina:Diskotékovým frajírkům se obloukem vyhni a lásku nehledej mezi kluky,na které není tak vidět.Nevzdávej se svých snů a představ si,uvidíš,že i touhy se někdy můžou proměnit ve skutečnost,když si za nimi půjdeš.
TIP:Až se ti podaří najít kluka,který okouzlí tvoje srdce,nebuď nedůvěřivá a dej volnost tvým citům.T,co zažiješ,bude stát za to!

DUBEN-tulipán

Jaká jsi:Ve vztahu ke klukům si náročná a nic jim nedáš zadarmo.Taková zůstaň i dál,protože právě proto je baví tě dobývat.Každý sní o holce,která odolá všem kromě jeho jediného.
Co radí tvoje květina:Nesnaž se mít ve vztahu vždycky navrch,protože ne každý kluk to vydýchá.Klidně buď trochu tajemnější,víme přece,že kluci mají rádi záhadné holky.
TIP:Jsi stoprocentní realistka,dokonale se kontroluješ,a snění je pro tebe jen ztráta času.jenže láska se nedá řídit rozumem.Až se opravdu zamiluješ,dělej to,co ti říká tvoje srdce.

KVĚTEN-vlčí mák

Jaká jsi:Jsi vždycky pečlivá a miluješ přesnost.Všechno musí být zarovnané do úhledného rámečku.Prostě tak,jak sis vysnila.A láska samozřejmě taky.Dbáš na to,aby váš vztah měl svůj každodenní řád.
Co radí tvoje květina:To,co do vaší lásky vkládáš,se ostatním možná jeví jako obyčejný stereotyp.Kluky si proto hledej někde v knihovně a nebo na koncertech vážné hudby.Na takového se možná můžeš spolehnout.Jen takový typ totiž bude tvou vášeň pro pořádek sdílet.
TIP:Vyhýbej se ale klukům,kteří se frajeří a chtějí si jenom užívat.Zklamání by tě hodně bolelo...

ČERVEN-kopretina

Jaká jsi:Jsi nězná,citlivá a starostlivá.Taková vrba utěšitelka..Jsi v podstatě ideální holky nejen pro kluky,ale i pro kámošky.Každého dokážeš povzbudit,a i když zrovna nejsi sama v pohodě,snažíš se to před okolím skrývat.Jestli hledáš kluka,měl by být stejně vnímavý a milý jako jsi ty.
Co radí tvoje květina:Ruce pryč od nafoukaného hezouna!Pro něj bys byla jen nenápadný doplněk,vedle kterého o tom víc vynikne jeho vlastní dokonalost.O tvé názory by se zajímal asi tak jako o loňské počasí.
TIP:Tobě by rozhodně slušelo víc sebedůvěry.Zkus si zvednout sebevědomí změnou svého vzhledu,anebo udělej něco odvážného a nečekaného,čím ostatním překavapíš a dáš jim na vědomí,že i ty dokážeš být osobnost.

ČERVENEC-sedmikráska

Jaká jsi:Jsi živel,oheň i voda..Miluješ vzrušení,vyhledáváš dobrodružství.Ráda měníš kamarádky a kluky.Dneska ho zbožňuješ a zítra se ptáš,kdo že to vlastně byl...Bavíš se tím,ale t ostatních sbíráš záporné body..Měla bys trochu přibrzdit,jinak ztratíš i těch pár přátel,kteří tě ještě tolerují.
Co radí tvoje květina:Jestli hledáš kluka,tak to musí být nadpozemský kliďas s nervy ze železa,anebo stejné číslo jako jsi ty.Každopádně by tě měl pořád něčím překvapovat,jinak nemá žádnou šanci.
TIP:Svého miláčka objevíš jen tam,kde se něco děje a kde není místo pro sraby a citlivky.Mezi něma by sis nevybrala.

SRPEN-slunečnice

Jaká jsi:Jsi od přárody moc přámová holka.Všechny kámošky tě mají rády a chodí si k tobě vylít srdíčko.Jenže bohužel taky uvěříš všemu,co ti kdo nakuká.Za dobré slovo bys šla až na konec světa.Miluješ chválu,ale už se nezamýšlíš nad tím,jak jí kdo vlastně myslel.Snažíš se v lidech hledat jne dobro,to se ale občas obrátí proti tobě.
Co radí tvoje květina:Vyhýbej se všem neupřimným pochlebovačům jako ohni.I kdy toužíš po lásce plné citu a romantických chvil,nehledej ji za každou cenu,jinak tě zase čeká pád na gvrdou zem.
TIP:Kluka,který tě balí,ber ze začátku s rezervoi a prostě ho jen tak pozoruj,aby ses přesvědčila,že nic nepředstírá.A uvidíš,ža i ty brzy najdeš to opravdové štěstí.

ZÁŘÍ-astra

(květinku jsem nenašla) Jaká jsi:Tví blízcí si můžou gratulovat,že tě mají.Ty nikdy nezklameš,tvoje slovo vždycyk platí.Není divu,že okolo sebe máš spoustu přátel,ale ne všichni to s tebou myslí upřimně.Pro kamarýdy jsi něco jako vrba,jenže co když zrvona ty potřebuješ pohladit a uklidnit?najde se ve tvé blízkosti někdo,kdo tě vyslechne?
Co radí tvoje květina:Přesto zůstaň taková jaká jsi,upřimná a vyrovnaná.Zkus ale také myslet víc na sebe.A když se s kámoškou zamilujete do stejného kluka....?Tentokrát si jdi za svým!nechceš být přece pořád jen ta druhá!!
TIP:Vyplatí se riskovat.Domluv si s ním rande a zjisti,o kterou z vás dvou víc stojí.Pokud budou vaše šance vyrovnané,není důvod,proč bys právě ty měla odstoupit.

ŘÍJEN-růže

Jaká jsi:Jsi hrozně moc zamilovaná-ale bohužel hlavně do sebe.Proto pořád očekáváš komplimenty od kluků i holek.Jsi taková pyšná princeznička.Pořád jen čekáš,kdo ti zase vysekne poklonu.
Co ti radí tvoje květina:Snaž se být trochu sebekritická a zkus připustit,že pravdu může mít i někdo jiný.Kluka už určitě máš,protože být sólo,pro tebe znamená prohru.Ale nehýčkáš si ho jen proto,aby tě měl kdo chválit?Nesnaž se své nároky neustále zvyšovat.Mohlo by se stát,že u tebe nepochodí ani princt s modrou krví.
TIP:Dokaž všem,že pod sluokou sebevědomí a namyšleností se skrývá docela milá,normální holka.

LISTOPAD-frézie

Jaká jsi:Působíš dojmem velmi spokojené a klidné osůbky,kterou nic na světě nevyvede z míry.Máš zkrátka ve věcch jasno a každý ví,co od tebe může očekávat.Dokážeš být navcí i velmi něžná,jemná a věrná,a to je dnes velká vzácnost.Samozřejmě že totéž vyžaduješ od svého miláčka.
Co radí tvoje květina:Je to ale jen pouhé zdání.Ve skutečnosti jsi nesmírně citlivá a impulzivní holka.A i když si chceš zachovat svou kamennou tvářmobčas to nevzládneš a stejně ti ujedou nervy.Svého kluka sleduješ na každém kroku,a běda,když se ohlédne po jiné..TIP:Snaž se svou žárlivost tročiku krotit a víc mu důvěřovat.O pověst ,,stíhačky" přece nestojíš!

PROSINEC-orchidej

Jaká jsi:Máš obrovské štěstí v lásce,ale ne vždycky si toho vážíš tak,jak bys měla.Jsi pyšná a nedostupná.Pořád jen čekáš na svého vysněného pohádkového prince,a skvělých kluků okolo sebe si ani nevšímáš.Škoda že jsou pro tebe mnohdy cennější prázdné řeči a chvála než to,co má kluk v hlavně-a především v srdci.
Co radí tvoje květina:Když už ale přece jen svou lásku potkáš,nebu´d tolik soustředěná na svou výjmečnosti.Dej svému klukovi najevo,co pro tebe znamená!
TIP:Buď větší diplomatka.Když tě něco vytočí,počítej nejdřív do deseti,než přijceš do útoku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.